گل سر عروس با مروارید نقره ای مخصوص شینیون

150.000 تومان

گل سر( گیر سر) عروس مخصوص شینیون یا مجالس مهم که یک گیر سر بسیار زیبا و مقاوم است که شما میتوانید در کنار خرید این محصول، گیر سر سفارشی خود را هم سفارش دهید. در کنار سفارش گیر سر عروس، میتوانید از آموزش ساخت گل سر عروس هم بهره مندشوید.

توضیحات

گل سر عروس با مروارید نقره ای مخصوص شینیون مدل ۰۰۱ ساخته شده توسط خانم بندری از قم، این گل سر عروس دست ساز بسیار زیبا و مقاوم بوده و زیبایی خاصی به موهای شما میبخشد،

گل سر عروس با مروارید نقره ای مخصوص شینیون
گل سر مخصوص شینیون

سفارش ساخت گل سر عروس با مروارید

شما همچنین میتوانید با خرید این گل سر که با مروارید نقره ای ساخته شده است، با ارسال یک نمونه یا مذل های دیگر سفارش ساخت گیر سر سفارشی خود را ثبت کنید، برای ثبت سفارش گل سر عروس مرواریدی میتوانید به صفحه ارتباطات رفته و از قسمت ثبت سفارش، گل سر عروس سفارشی خود را ثبت و دریافت کنید.

گل سر عروس با مروارید نقره ای مخصوص شینیون (۴)

آموزش ساخت گل سر عروس

برای آموزش گل سر عروس میتوانید در ایتا گل سر عروس را سرچ کرده و وارد کانال ” گل سر عروس” شوید و از طریق ادمین کانال آموزش های لازم را دریافت کنید.

لینک ورود به کانال : گل سر عروس

گل سر عروس با مروارید نقره ای مخصوص شینیون (۴)
برای ورود، روی لوگو کلیک کنید.

گل سر عروس برای شینیون

عموما این گل سر ها برای شینیون عروس استفاده میشود که با استقبال زیادی رو به رو است، زیبا زیبایی خاصی به سر عروس ارقمان می‌آورد که روی سر عروس میدرخشد، این گل سر ها با مروارید و جواهر دوزی ساخته میشود. برای داشتن یک گیره سر زیبا برای مجالس مهم میتوانید این محصول زیبا و مقاوم را سفارش دهید.

گل سر عروس با مروارید نقره ای مخصوص شینیون (۲)

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “گل سر عروس با مروارید نقره ای مخصوص شینیون”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *