Mini
TondMarket
Pro Advertising
باشگاه بکس آموزش ورزش بوکس در قم و مربی بوکس استاد حسینی فرد در کلاس بوکس حرفه ای | مربی بکس 09120952562 در قم استاد سید علی اکبر حسینی فرد.

باشگاه آموزش کلاس بوکس از آماتور تا بکس حرفه ای استاد سیدعلی اکبر حسینی فرد

داستان بکس و ستارگان این ورزش حرفه ای، همراه با کلاس و باشگاه بوکس در قم، مربی بوکس با آموزش بوکس حرفه ای در باشگاه بوکس با استاد سید علی اکبر حسینی فرد در قم.

در این مطلب برای شما تمام اطلاعات مربوط به باشگاه بوکس، آموزش بوکس، کلاس بوکس خصوصی، بکس یا بوکس حرفه ای، و مربی بوکس در قم آشنا میشوید، ورزش بوکس یکی از قدیمی ترین و قوی ترین روزش های رزمی تاریخ می‌باشد که با یادگیری و حضور در کلاس های بوکس میتوانید بدن خود را همیشه سالم و قدرتمند نگه دارید.

سید علی اکبر حسینی فرد- مربی بوکس (بکس قم) (۳)

بوکس حرفه ای در قم، سید علی اکبر حسینی فرد

از نام آوران رشته ورزشی بوکس در ایران میتوان به ستارگانی همچون جناب اقایان سجاد غفاری،احمد ناظری،محمود کریمی،علی مظاهری،حسین نوری،مهدی پور،سیامکوشی،علی دادگر،محمد رضا صابری و… اشاره کرد. همچنین در حال حاضر،کلاس بوکس در قم را توسط استادی مجرب، قدرتمند و نام آور سید علی اکبر حسینی فرد همراه با کوله باری مقام و قهرمانی در رزومه خود.

جناب آقای سید علی اکبر حسینی فرد اشاره که امروزه این قهرمان به دلیل مصدومیت مبارزه رو کنار گذاشته و به مربیگری مشغول شده است. او در قم تمرین بوکس را به صورت حرفه ای آموزش میدهد، شما دوستان عزیز با ادامه این مطلب با ورزش بوکس در قم و افتخارات قوی ترین مربی بوکس قم آشنا خواهید شد.

شماره تماس استاد بوکس در قم

آدرس باشگاه بوکس در قم

در پایین آدرس باشگاه بوکس در قم قرار دارد که این باشگاه ها توسط استاد بزرگ بوکس آقای حسینی فرد مدیریت و تدریس بوکس میشود.

باشگاه تختی در قم

باشگاه تختی با در اختیار دادن سانس … : … در اختیار استاد سیدعلی اکبرحسینی فرد مکانی تمیز و باامکانات لازم برای برگزاری باشگاه بوکس میباشد.

باشگاه راحله در قم

باشگاه راحله یکی از باشگاه های معروف هنر های رزمی و برگزاری مسابقات بوکس در قم می‌باشد که این باشگاه سانس مخصوص تدریس بوکس را در سانس های : … : … دارد.

باشگاه بردیا در قم

باشگاه بردیا، باشگاه بوکس بسیار تمیز و پرامکانات قم می‌باشد، شما میتوانید با مراجعه حضوری در کلاس های بوکس ثبت نام کنید.

باشگاه بوکس در قم همراه با تمرین بوکس حرفه ای

اولین قهرمانی سید علی اکبر در سال 1382 در 13 سالگی در مسابقات قهرمانی جوانان شروع شد.وی توانست در سال1383 قهرمان کشور در انزلی ،قهرمان کشوری در سال1384 در لرستان،1385 قهرمان دهه فجر را از آن خود کند. در سال 1381 در مسابقات انتخابی تیم ملی توانست مقام دوم را بیاورد و دوسال فیکس تیم ملی بوکس ایران باشد.1388 با کسب مقام سومی در مسابقات قهرمانی آسیا پرونده مدال های خود را بست و به دلیل آسیب مجبور به کنار گذاشتن بوکس شود.

آقای حسینی فرد که 5 سال پیاپی سرمربی بوکس استان قم بوده است اکنون در باشگاه های بنام قم مانند باشگاه بردیا،باشگاه راحله،ورزشگاه تختی و باشگاه شبیر مشغول به تربیت شاگرد های خود است.

 

متاسفانه در حال حاضر ورزشکاران کشور عزیزمون ایران همیشه با عدم توجه و حمایت مواجه میشوند و اکثر ورزشکاران کشور ایران با اولین مصدومیت جدی کنار گزاشته میشوند، همچنین با نداشتن اسپانسر و حمایت های مالی قادر به آموزش های حرفه ای توسط استادی بزرگ در حین تمرین های حرفه ای آسیب های جسمی شدیدی در دراز مدت مواجه میشوند. امیدواریم که تمام ورزشکاران ما سلامت و موفق باشند.

علی اکبر حسینی فرد مربی بوکس بکس قم 2
علی اکبر حسینی فرد مربی بوکس بکس قم 1

ورزش بوکس همراه با کلاس بکس قم

در پایین میتوانید حکم‌ های قهرمانی استاد سید علی اکبر حسینی فرد قهرمان هفت سال پیاپی در رشته ورزشی بوکس حرفه ای را مشاهده کنید، در میان ستارگان بوکس میتوانیم به جناب آقای سید علی اکبر حسینی فرد اشاره کنیم که امروزه این قهرمان به دلیل مصدومیت مبارزه رو کنار گذاشته و به مربیگری مشغول شده است.

آموزش ورزش بوکس و تاریخچه این رشته انفرادی

 Boxing یک ورزش مشت زنی انفرادی است. که در دو بخش آماتور و حرفه ای برگزار میشود، بوکس آماتور مثل مسابقات کشوری و یا المپیک برگزار میشود در سه راند سه دقیقه ای برگزار میشود و مسابقات حرفه در دوازده راند سه دقیقه ای در رینگ یا میدانی که ابعادی مشخص دارد برگزار میگردد.
تاریخچه این ورزش به یونان برمیگردد،ولی بوکس مدرن متعلق به کشور آمریکا میباشد،تا قرن 18 میلادی این ورزش بدون قانون و دستکش بود.ولی در ادامه به دلیل خطرناک شدن بازی با حضور جک بروگتون ومارکیز قوانینی حرفه ای و دستکش به این ورزش اضافه شد و همین قوانین باعث شد که علاقه مندان زیادی را به سمت خود جذب کند.
این هنر و سبک زندگی جذاب با اشراف بر شجاعت،استقامت و هوش تکنیکی بدین صورت است که فرد با مشت زدن به بالاتنه و صورت حریف سعی در مغلوب کردن او دارد.حرکات انفجاری و ضربات سریع باعث میشود که جزو ورزش های غیر هوازی دسته بندی شود.
این ورزش توسط هوارد باسکرویل در دوران مشروط به تبریز رسید و رفته رفته طرفداران خود را جدب کرد تا در سال1323 به طور رسمی فدراسیون بوکس در ایران تاسیس شد.

تمرین بوکس با مربی حرفه ای بوکس

به عنوان یک فعالیت ورزشی مصرف انرژی بالایی دارد و می‌تواند سوزاندن کالری، کاهش وزن و کنترل آن مؤثر باشد.،حرکات مختلف از جمله ضربات و تمرینات مقاومتی، باعث تقویت نیرو و استحکام عضلات در سراسر بدن می‌شوند.،تمرینات نیاز به حرکات دقیق و هماهنگ دارند، از اینرو به بهبود تعادل و هماهنگی بدن کمک می‌کنند.
فعالیت‌های ورزشی انجام شده به ترشح هورمون اندروفین کمک کرده و باعث کاهش استرس و اضطراب می‌شود.،تحرکات مداوم، موجب بهبود عملکرد قلب و عروق می‌شود که در نتیجه به کاهش فشار خون کمک می‌کند.،به دلیل نیاز به حرکات انفجاری و مکرر، باعث تقویت عضلات و افزایش قدرت بدنی می‌شود، و به فرد یاد می‌دهد چگونه در مقابل ضربات حریف از تکنیک‌های دفاعی استفاده کند.

اتفاقات ورزش بوکس در هنگام آموزش بکس

این ورزش هم مانند تمام ورزش حرفه ای دیگه داره،آسیب هایی مثل:آسیب های مغزی،صدمات فیزیکی،آسیب های چشم،مشکلات استخوانی،مشکلات مفصلی،آسیب های دست و پا و مشکلات قلبی رو همراه داره که شما میتونید. ورزش بوکس در آسیب‌های ورزشی رده بیست و پنجم را دارد .شما میتوانید با انتخاب مربی حرفه ای تا حدودی جلوی این آسیب هارو بگیرید.

اصطلاحات رایج در ورزش بوکس

ناک اوت (Knockout): زمانی که یک بوکسور، به حریف خود به گونه‌ای ضربه می‌زند که حریف نمی تواند مبارزه را ادامه دهد و بیهوش می‌شود و داور او را شماره گذاری می‌کند، ناک اوت اتفاق می‌افتد.
ناک داون (Knockdown): زمانی که یک بوکسور به زمین می‌افتد و داور به او اجازه برخاستن می‌دهد، ناک داون رخ می‌دهد. اگر بوکسور در زمان مشخص شده برنخاسته، این موقعیت به عنوان یک ناک داون ثبت می‌شود.
جب (Jab): حرکتی که بوکسور با دست های مشت کرده جلوی صورت خود، از دست و پنجه‌ غیر تخصصی خود برای ضربه زدن به حریف استفاده می کند.
کراس (Cross): یک ضربه قدرتمند که بوکسور با دست موافق به حریف می‌زند. معمولاً این حرکت پس از یک جب استفاده می‌شود.
هوک (Hook): حرکتی که بوکسور با دست خود در حالت قوسی به جلو یا به عقب، با ضربات قدرتی و سهمگین به سمت جانبی حریف حمله می‌کند.
آپرکات (Uppercut): حرکتی که بوکسور با دست به شکل قوسی از پایین به سمت بالا و به سمت چانه حریف حمله می‌کند. به دلیل حساس بودن چانه این ضربه خطرناک است.
شوشاین (Shoeshine): یک تکنیک که بوکسور با سریعی ضربات کوچک را به بخش بالایی بدن حریف می‌زند. این حرکت به منظور افزایش فشار و خستگی حریف استفاده می‌شود.
داک (Duck): حرکتی که بوکسور با سرعت به سمت پایین خم می‌شود تا از ضربات حریف جلوگیری کند.

کلاس بوکس در قم توسط کدام مربی بوکس آموزش داده می‌شود؟

مربیان بوکس در استان قم

از بهترین مربیان بوکس در استان قم میتوان به استاد سید علی اکبر حسینی فرد که یکی از پر افتخار ترین استاد بوکس در قم است. همچنین از دیگر استاید بکس در قم به ؛ محمد سالاری، احسان خدایاری، حسین نقاش، مصطفی درگومه، یاسین لطفی و هاشم کلهر اشاره کرد.

قطعا بله، ورش بوکس از آموزش تا مسابقات حرفه ای بوکس احتمال رخ دادن آسیب های جدی ای است، از شایع ترین این آسیب های جدی میتوان به ناک آوت فک صورت اشاره کرد.

بله، استاد سیدعلی اکبر حسینی فرد برای هنرجویانی که قصد دارن به صورت تخصصی و خصوصی آموزش ببینند این امکان رو فراهم کرده که به صورت حضوری کلاس بوکس برگزار کند. برای ارتباط با این استاد بزرگوار با شماره 09120952562 تماس بگیرید.

باشگاه های بوکس در قم

در بالاتر لیست باشگاه های بوکس شهر قم وجود دارد که توسط مربی های بوکس حرف ای تدریس میشود. همچنین شما میتوانید با تماس با شماره 09120952562 جهت دریافت راهنمایی و مشاوره تمرین بوکس ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب