سربرگ و فرم کلینیک زیبایی

37.000 تومان

سربرگ کلینیک زیبایی یکی از کاربردی ترین برگه اداری برای تعهد مراجعه کننده و آرشیو کردن اطلاعات مشتریان می‌باشد، در کنار این سربرگ کلینیک زیبایی یک فرم زیبایی 

تصویر سربرگ و فرم کلینیک زیبایی

سربرگ-کلینیک-زیبایی-فرم-کلینیک-زیبایی-فرم-مراجعه-کلینیک-فرم-تعهد-مراجعه-کننده-کلینیک-تندمارکت

سربرگ یکی از فرم های مهم هر کلینیک زیبایی به خصوص کلینک های زیبایی لیزر موی زائد است، به این صورت که بازدید کنندگان هم فرم مشاوره را پرکنند و هم جدول مخصوص زمان‌بندی های حضورشان را داشته باشن.

برای چاپ سربرگ و فرم مراجعه کننده کلینیک زیبایی شما نمیتوانید هم به صورت کاتالوگ محو و هم پشت و رو و هم جداگونه سربرگ و فرم را چاپ کنید و استفاده کنید.

سربرگ-کلینیک-زیبایی-فرم-کلینیک-زیبایی-فرم-مراجعه-کلینیک-فرم-تعهد-مراجععه-کننده-کلینیک

رزولیشین فایل سربرگ و فرم مراجعه کننده کلینیک زیبایی

رزولیشن(DPI) فایل مخصوص چاپ سابلیمیشن یعنی ۱۵۰ میباشد که بهترین کیفیت و خروجی را به شما میدهد. طرح لایه باز به راحتی قابلیت ویرایش را دارد و سعی شده از بهترین طراحی ممکن استفاده شود.

سربرگ-کلینیک-زیبایی-فرم-کلینیک-زیبایی-فرم-مراجعه-کلینیک

سایز فایل سربرگ و فرم مراجعه کننده کلینیک زیبایی

سایز کار ۲۹ سانتی متر در ۲۱ سانتی متر میباشد، که بهترین کیفیت برای دانلود فایل سربرگ و فرم مراجعه‌کننده کلینیک زیبایی میباشد.

رمز فایل فشرده
tondmarket

نقد و بررسی‌ها

  1. حسین

    خیلی زیبا، مخصوصا برای کلینیک های زیبایی که زیبایی سرلوحه کارشونه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نحوه استخراج محصول

برای استخراچ فایل های فشرده ما به شما برنامه WinRAR را پیشنهاد میکنیم که میتوانید از سایت soft98.ir این نرم افزار را هم برای دسکتاپ، موبایل، مک، IOS، لینوکس و …. دانلود کنید.

WinRAR رایگانه ؟

نحوه باز کردن فایل لایه باز

بعد از باکردن فایل فشرده از منوی بالا گزینه استخراج را انتخاب کرده و با واردکردن محل بارگیری فایل و بعد از آن با وارد کردن پسورد فایل ” tondmarket ” (تمام حروف کوچک) 

فایل های tif