Mini
TondMarket
Pro Advertising

طرح اعلامیه ترحیم پدر لایه باز همراه با تایپوگرافی

56.000 تومان

آگهی ترحیم پدر، طرح اعلامیه پدر به صورت لایه باز برای مراسمات ختم، چهلم، تشییع جنازه و … همراه با رنگ بندی فوقالعاده در ۲ رنگ متفاوت برای خوانایی بهتر با تایپوگرافی پدر آماده خرید و دانلود می‌باشد.

#

تصویر طرح اعلامیه ترحیم پدر لایه باز همراه با تایپوگرافی

آگهی اعلامیه ترجیم پدر
طرح اعلامیه پدر به صورت لایه باز همراه با قابلیت ویرایش برای مراسم های ختم، چهلم، تشییع جنازه و … همراه با تایپوگرافی پدر با رنگ بندی شکیل و کیفیت بالا.
طرح اعلامیه ترحیم پدر لایه باز همراه با تایپوگرافی پدر مخصوص مراسم ختم، چهلم، تشییع جنازه
طرح آگهی ترحیم پدر همراه با تایپوگرافی پدر مخصوص مراسم ختم، چهلم، تشییع جنازه

آگهی ترحیم لایه باز پدر با تایپوگرافی

ابعاد فایل لایه باز آگهی ترحیم پدر با توجه به لایه باز بودن و کیفیت بالای اعلامیه ترحیم پدر قابل ویرایش و تبدیل به سایز مورد نظر خود و متن دلخواه و یا حتی چاپ روی متریال های مختلف مثل بنر ،انواع کاغذ و.. میباشد، آگهی ترحی لایه باز پدر با تایپوگرافی پدر قابل خرید و دانلود میباشد، توضیحات متنی این آگهی اعلامیه فوت از ۲ رنگ استفاده شده است تا مخاطب سریع مشخصات را دریابد.
آگهی اعلامیه ترجیم پدر
آگهی اعلامیه ترجیم پدر

طرح اعلامیه آگهی ترحیم پدر رنگ مشکی همراه با تایپوگرافی

در فایل لایه باز آگهی ترحیم پدر از تصاویر و المان های با کیفیت و متناسب با استنادرد و چاپ استفاده شده است،که شما بتوانید به راحتی تغییر سایز و جابه جای طرح لایه باز اگهی ترحیم پدر را انجام دهید، همچنین نکات مهم در طراحی اگهی ترحیم پدر مانند رنگ بندی مناسب با فضای طرح لایه باز اگهی ترحیم پدر می‌باشد که باعث شکیل شدن طرح لایه باز اعلامیه ترحیم پدر شده است.

ویژگی‌های طرح لایه باز اعلامیه ترحیم پدر

از ویژگی های این طرح لایه باز اعلامیه ترحیم پدر میتوان به داشتن تایپوگرافی پدر، المان های مخصوص ترحیم یا فوت مثل شمع و گل و کبوتر و رنگ بندی مناسب و طراحی حرفه ای اعلامیه ترحیم پرداخت، طراح این طرح آقای محمدرضا حیدری بوده که تجربه ۱۵ ساله در طراحی داشته و توانسته یکی از بهترین اعلامیه های ترحیم ممکن را طراحی کند، این طرح لایه باز اعلامیه ترحیم همه چی تمام بوده و تمام مردم ایران ایرن طرحو میپسندند. از دیگر ویژگی های این طرح لایه باز اعلامیه ترحیم پدر میتوان به طراحی منحصر به فرد جدید آن اشاره کرد که به تازگی این طرح طراحی شده است و کسی این طراحی اعلامیه ترحیم پدر را ندیده است.
رمز فایل فشرده
tondmarket

2 دیدگاه برای طرح اعلامیه ترحیم پدر لایه باز همراه با تایپوگرافی

  1. TONDMARKET Manager

    امیدوارم هیچ وقت نیازی به این اعلامیه ترحیم پدر پیدا نکنین 🙁

  2. محسن

    از تایپوگرافی زیبایی استفاده کردین، متن توضیحات اعلامیه ترحیم پدر خیلی خوانا است، ممنون از طرح خوبتون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در اینجا یک ویدئو 1 دقیقه از نحوه ویرایش فایل تهیه شده است برای دوستانی که نحوه باز کردن فایل های .tif را آشنا نیستن.