از قدیم تاکنون می‌گویند:

هر چقدر پول بدهی، آش می‌خوری.

تندمارکت، با مدیریت آقای محدرضا حیدری، به همراه پشتکار و تجربه‌ی گسترده در زمینه‌های چاپ، تبلیغات، ماشین‌های اداری، نرم‌افزار و سخت‌افزار، طراحی و بهینه‌سازی وب‌سایت، تولید محتوا، تیزر تبلیغاتی، طراحی بنر و استیکر، تابلوسازی، نورپردازی با نئون و LED، چلنیوم و کامپوزیت، و صدها خدمات دیگر در زمینه تبلیغات را با یک تیم با استعداد خدمات تبلیغات خود را می‌دهد.

رفتار تندمارکت در بازار کوچک، به دقت و تخصص بی‌نظیری نشان داده است، به گونه‌ای که هیچ نقصی در این مجموعه وجود ندارد. با این حال، مانند دیگر شرکت‌های کارآینده، مسائل کوچکی نیز ممکن است پیش آید.

Better Call Tond

مشاوره رایگان

فرم مشاوره رایگان صفحه اصلی

نام(ضروری)
اسم یا نام برند شما
شماره تماس برای ارتباط کارشناسان
وارد کردن آدرس وبسایت در صورت نیاز به بررسی

شما میتوانید با تماس مستقیم با شماره 09209069003 با مدیریت تندمارکت آقای محمدرضا حیدری ارتباط برقرار کرده، لازم به ذکر میباشد برای داشتن تجربه بهتر، ترجیحا بین ساعت های 11 صبح الی 8 شب تماس بگیرید.

همه‌ی وجه های تبلیغاتی یک‌باره به یکجا در تندمارکت

چرا تندمارکت

چرا تندمارکت ؟

  • تجربه زیاد
  • تنوع پروژه ها
  • گذر از چالش‌های سخت
  • زیبایی و دقت زیاد
  • خلاقیت و استعداد
  • تیم مجرب
  • بهترین قیمت در قبال بهترین کیفیت
مشاوره رایگان تبلیغات توسط متخصص

سوالات مطرح در مشاوره رایگان تبلیغات

قبل از پرکردن فرم‌مشاوره رایگان تبلیغات، یا تماس مستقیم برای دریافت یک تجربه حرفه ای تبلیغاتی، بهتر است سوالات پرتکرار زیر را مطالعه نمایید. با تشکر “تند”.

خیر، بسیاری از کسب و کارها وجود دارند که نیازی به تبلیعات ندارند، بخواییم یک مثال کامل و جامع به شما بگیم؛

موتورسازی های سراسر سطح شهر، تنها با داشتن یک بنر موتورسازی تمام نیاز های تبلیغاتی خود را رفع میکنند. مورد بعدی ای که میتوان مثال زد، سوپر مارکت ها هستند که طی تجربه رهگذرها از آن محل آشناییت پیش می‌آید.

بعضی از تبلیغات‌ها ممکن است هیچ خروجی ای نداشته باشد، مثل تبلیغات اینستاگرام که به اشتباه در پیج نامربوط تبلیغات شود. پس برای شروع تبلیغات حتما از مشاوره رایگان تبلیغات ما استفاده کنید تا با ضرر دادن مواجه نشوید.

اطلاعاتی از قبیل دسته ی محصولات یا خدمات خود، حوضه فعالیت در سطح شهر یا کشور، و فاکتور خاص از خدمات یا محصولات خود که باعث جذب مشتری بیشتر شود.

اشتراک گذاشتن این صفحه