Mini
TondMarket
Pro Advertising
فرم-بریف-طراحی-لوگو

فرم بریف طراحی لوگو آنلاین و ثبت سفارش

جهت راهنمایی طراح لوگو و دریافت ذهنیت شما از طرح مدنظر یا لوگوی مورد علاقه، لطفا فرم بریف طراحی لوگو زیر را با دقت پرکنید، بهتر است در فیلد یکی مانده به آخر چندین نمونه طرح موردعلاقه خود را ارسال کنید ( حداکثر قابلیت ارسال فایل 5 عدد می‌باشد) امیدواریم با پر کردن فرم بریف طراحی لوگو، لوگوی مورد نظر خود را به دست بیاورید. با تشکر حیدری.

 • در صورت عدم پر کردن فرم بریف طراحی لوگو، سفارش شما در حالت نیمه تکمیل باقی خواهد ماند.

برند ثبت شده است ؟(ضروری)
فایل ها را به اینجا بکشید
انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf, حداکثر اندازه فایل: 20 MB, حداکثر فایل ها : 5.
  نکته*
  بعد از پر کردن فرم بریف به صورت خودکار وارد بخش ثبت سفارش میشوید.

  فواید و ضرورات پر کردن فرم بریف برای سفارش آنلاین طراحی لوگو

  یکی از مهم ترین بخش های ثبت سفارش لوگو به طراح، دادن یک فرم بریف کامل و با جزئیات است، این فرم شامل اطلاعات درباره سبک طراحی لوگو، مشخصات و ویژگی های محصول یا برند شما، و دیگر ویژگی های کمک کننده همچون رنگ و طرح است، پس فواید و ضرورات پر کردن فرم بریف برای داشتن یک خروجی فوق العاده است.

  فرم بریف

  فرم بریف ساخته شده توسط تندمارکت میباشد و میتوان گفت یک فرم بریف کامل است که طی 12 سال سابقه طراحی مطرح شده است.

  فرم بریف طراحی لوگو آنلاین

  سفارش طراحی لوگو و گرافیک آنلاین از طریق تندمارکت یک راه سریع و موثر برای ایجاد یک برند یا بهبود برند فعلی است. با استفاده از این سرویس، شما می‌توانید به سرعت و با کیفیت، یک لوگوی حرفه‌ای و طراحی‌های گرافیکی دلخواه خود را دریافت کنید. همچنین با پر کردن فرم بریف طراحی لوگو، طراحان حرفه ای لوگو در تندمارکت میتوانند سریع تر طرح مدنظر شما را طراحی و تحویل دهند.

  پر کردن فرم بریف یک ابزار مهم و حیاتی است که به طراحان گرافیک تندمارکت کمک می‌کند تا درک کاملی از نیازها، اهداف، و سلیقه‌های مشتریان خود پیدا کنند. بریف یک سند یا فرم است که اطلاعات مربوط به پروژه طراحی، از جمله هدف، مخاطبان، پیام، رنگها، استایل، و سلیقه‌های مشتری را جمع‌آوری می‌کند. این اطلاعات به طراحان تندمارکت کمک می‌کند تا طرحی را ایجاد کنند که با نیازها و انتظارات مشتری هماهنگ باشد.

  پر کردن فرم بریف به طراحان این امکان را می‌دهد که:

  1. بهترین راه‌حل‌ها را ارائه دهند: با داشتن اطلاعات دقیق و کامل از نیازها و اهداف مشتری، طراحان می‌توانند بهترین راه‌حل‌ها و طرح‌هایی را ارائه دهند که با مسئله موردنظر همخوانی داشته باشند.

  2. تصمیمات موثرتر بگیرند: با درک صحیحی از هدف و پیام موردنظر، طراحان می‌توانند تصمیمات موثرتری در مورد استفاده از الگوها، رنگها، و اجزای طراحی بگیرند.

  3. ارتباط موثرتری برقرار کنند: اطلاعات جمع‌آوری شده از طریق بریف، به طراحان کمک می‌کند تا در ارتباط با مشتریان خود، سوالات دقیق‌تری بپرسند و اطمینان حاصل کنند که طرحی را ارائه می‌دهند که با انتظارات مشتری هماهنگ است.

  4. زمان و هزینه صرفه‌جویی کنند: با داشتن اطلاعات کافی از ابتدا، احتمال ایجاد تغییرات بیشتر در طرح در مراحل بعدی کاهش می‌یابد که این باعث می‌شود هم زمان و هم هزینه صرفه‌جویی شود.

   

  در کل، پر کردن فرم بریف به طراحان کمک می‌کند تا ذهنیت دقیقی از نیازها و انتظارات مشتریان خود داشته باشند و بتوانند طراحی‌هایی را ارائه دهند که با این نیازها هماهنگ باشند و بهترین نتیجه را به دست آورند.

   

   

  فرم بریف چیست؟

  فرم بریف یک ابزار یا سند است که برای جمع‌آوری اطلاعات اولیه از مشتریان و یا تیم‌های داخلی در یک پروژه استفاده می‌شود. این اطلاعات شامل اهداف، نیازها، ترجیحات، و شرایط پروژه است. فرم بریف به عنوان یک راهنمای ابتدایی برای هماهنگی و درک مشترک بین تمام اعضای یک تیم یا تمام شرکای پروژه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  فرم بریف مهم است زیرا از طریق آن می‌توان اطمینان حاصل کرد که همه اعضای تیم یا شرکای پروژه از اهداف و نیازهای پروژه آگاهی دارند. این کمک می‌کند تا تفاهم مشترکی بین تمام اعضای پروژه و طراحان تندمارکت ایجاد شود و از ابتدای کار اشتباهات و سوءتفاهم‌ها پیشگیری شود.

  یک فرم بریف باید شامل اطلاعاتی مانند اهداف کلی پروژه، مخاطبان هدف، تعریف مشکل، راه‌حل مورد نظر، محدودیت‌ها و موارد فنی مرتبط با پروژه باشد. در یا نصفحه سعی شده از بهترین سوالات فرم بریف طراحی لوگو استفاده شود.